0 Faizli Otomobil Kampanyaları

  • 21 Ocak 2018
  • 123 kez görüntülendi.
0 Faizli Otomobil Kampanyaları

2018 yılına girmiş olmamız sebebi ile otomobil firmaları, otomobil fiyatlarında büyük indirime gitti. Sıfır faizli otomobil kampanyaları kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başardı. Dev otomobil firmaları 0 faizli otomobil kampanyaları ile çok daha cazip uygun fiyatlara 40 bin tl ile 50 bin tl arası 0 faiz imkanı ile müşterilerini otomobil sahibi yapıyor.

Her yıl olduğu gibi bu yılda bir çok insan yeni yıla yeni arabası ile girdi. En etkili satış tekniklerinden birisi olan ”sıfır faizli otomobil kampanyaları” müşterinin yüzünü güldürdü. Günümüz şartlarında otomobil fiyatlarının artması sebebi ile artık kullanıcıların büyük çoğunluğu ikinci el araçlara yönlenmiş durumda. Fakat yıl sonu fırsatlarının daha cazip hale gelmesi üstüne 0 faizli otomobil kampanyaları müşterinin genel itibari ile fikrini değiştirmiş durumda. Hal durum böyle olunca kullanıcı sıfır araç alırım kafam kulağım rahat olur düşüncesine kapılmış durumda. Akıllıca olanda aslında bize sorarsanız sıfır araç almak. Tabi eğer alıp 1 yıl sonra satmayacak iseniz. Eğer satmaya niyetiniz var ise kesinlikle ikinci el araç almanız daha doğru olacaktır. Ana sebep ne diye sorarsanız eğer ikinci el araçlarda zarar daha az olmakta.

0 Faizli Otomobil Kampanyalarının başını şuan Fiat, Ford, Dacia, Renault gibi köklü firmalar çekiyor. 40 bin liraya kadar 0 faizli otomobil alma imkanı sunan firmalar kırk bin tl ve üzeri rakamlarda ise uygun oranla araç alma imkanı tanıyor.

Sıfır faiz otomobil kampanyalarının başını ise Fiat markası çekiyor. En iyi imkanları sunan, en cazip fiyatlar ile müşterisini memnun eden Fiat markası bu işin öncüsü olma yolunda emin adımlarla devam ediyor.

Eğer sizde araba alma arefesinde iseniz yapmanız gereken ilk şey bayi bayi dolaşıp en uygun fiyatlı arabayı bulmak olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ