2018 Ford Focus Fiyat Listesi, Yakıt Tüketimi, Özellikleri

  • 23 Şubat 2018
  • 93 kez görüntülendi.
2018 Ford Focus Fiyat Listesi, Yakıt Tüketimi, Özellikleri

2018 YENİ KASA FORD FOCUS SEDAN

2018 yeni kasa Ford Focus’lar, kullanıcısını düşünülerekten konforuna özen gösterilmiş araçtır. Özellikle de arka koltukta seyahat eden kişiler için oldukça konforlu bir hale gelen yeni kasa Ford Focus’lar, kullanıcısıyla buluşmak için gün saymaktadır. Gerek yol tutuşu gerekse konfor açısından oldukça iyi bir yelpazeye sahip olan 2018 model Ford Focus’lar, aynı zamanda hidrolik direksiyon, ön süspansiyon ve daha güçlü olan arka süspansiyonlarıyla birlikte gücüne güç katmıştır.

Yeni Focus 2018 Ne Zaman Çıkacak ;

Kesin bir cevabı bulunmayan bu soru için söylenekler kısıtlıdır. Ford yetkililerinin yaptığı açıklamada, 2018 yılında satışa sunulacağı söylenen Ford Focus, halen birkaç test aşamasından geçmektedir. Bunun yanı sıra ufak tefek birkaç değişiklik daha olabileği bildirilmiştir.

2018 Focus Nasıl Olacak ;

Focus’un diğer modellerine nazaran daha güçlü bir motor ile görücüleriyle karşılaşacak olan yeni model Focus’lar, tamamen kullanıcıların rahat bir sürüş gerçekleştirmesi ve ön veya arka koltukta seyahat edenler içinse rahat içerisinde seyahat gerçekleştirmesi için dizayn edilmiştir. Eski modellerine nazaran daha kuvvetli bir yol tutuşuna sahip olan yeni model Focus’lar, 2018 yılı içerisinde satışa sunulacaktır. Bunun yanı sıra yakıt tüketimi için de başarılı çalışmalar gerçekleştiren Ford mühendisleri, bu aracın daha az yakıt tüketmesini sağlamaktadır.

Yeni Focus Yakıt Tüketimi ;

2018 yılı içerisinde kullanıcıları ile buluşacak olan Ford Focus, 2018 yılının en şık, en güçlü ve en konforlu aracı olmaya adaydır. Araç için bir fiyat listesi oluşturan Ford yetkilileri, bunun yanı sıra yakıt tüketimini de paylaşmıştır.

Yeni model Ford Focuslar, benzinli ve dizel olmak üzere iki çeşide ayrılmaktadır. Bu kasa içerisinde, 6 ileri otomatik ve manuel vites seçeneği ile 5 ileri manuel vites seçenekleri yer almaktadır. Saatte 200 Km hız yapabilen yeni model Ford Focuslar, 12 saniyede 110 Km hıza erişebilmektedir. 55 litrelik yakıt deposu bulunan 2018 Ford Focuslar için Ford yetkililerinin paylaşmış olduğu bilgiler şu şekildedir ;

Benzinli Yakıt Tüketimi :

100 Km Şehir içi yakıt tüketimi :                8.0 Litre

Şehir dışı 100 Km’de tüketilen yakıt :       5.0 Litre

Ortalama 100 Km’de tüketilen yakıt :       6.5 Litre

Dizel Yakıt Tüketimi :

100 Km Şehir içi yakıt tüketimi :                 4.7 Litre

Şehir dışı 100 Km’de tüketilen yakıt :        3.9 Litre

Ortalama 100 Km’de tüketilen yakıt :        4.2 Litre

2018 Focus Bagaj Hacmi ;

Eski modellerine nazaran daha büyük hacimli bir bagaja sahip olan 2018 Focus’larda, aracınıza birçok eşyayı sığdırabilmeniz mümkün olacaktır. Bagaj hacmi 421 lt olan Focus’larda gönül rahatlığı ile eşyalarınızı muhafaza edebileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ