2018 Skoda Karoq Fiyat Listesi

  • 02 Kasım 2017
  • 9.731 kez görüntülendi.
2018 Skoda Karoq Fiyat Listesi

Skoda Karoq 2018 yılının ilk çeyreğinde Türkiye’de satışa sunuluyor. Peki ama bu arabanın fiyatı nedir? Skoda Karoq 2018 fiyat listesi daha Skoda Türkiye tarafından açıklanmadı. Ancak Otomobiltest.com sitesinin editörleri tarafından alınan duyumlar neticesinde resmi olmamak kaydı ile sizlere ücreti hakkında bilgi vereceğiz.

Öncellikle bir büyük boy abisi olan Kodiaq’ın Türkiye’de kısa süre zarfı içerisinde büyük satış rakamlarına ulaşması başka firma yetkilileri olmak üzere kullanıcılarının yüzünü güldürdü. Büyük Suv sınıfında ayakları yere sağlam basan Kodaiq’ın bir küçük kardeşi olan Karoq tam olarak suv sınıfında olmasa bile Crossover sınıfında adında çokça bahis ettireceğe benziyor.

Karoq 1.6 Tdi ve 1.0 Tsi motorlu modelleri ile çokça satacağa ve satış rekoru kıracağı konusunda sosyal medyada herkes hemfikir. Peki Karoq‘u rakiplerinden ayıran en önemli özellik ne olacak. Başlangıçta kompakt dış görünüşü, ferah iç yapısı, optimum motor seçenekleri ve en önemlisi fiyat konusunda rakiplerinin önüne geçecek olan araç marka kalitesi ile de bütünleşmiş olarak karşımıza çıkıyor oluşu albenisi bir hayli fazlalaştırıyor. İşte yazının devamında Skoda Karoq fiyat listesi için devamını okuyun.

İşte Skoda Karoq 2018 Tahmini Fiyat Listesi

Skoda Karoq 1.6 Tdi Dsg modelinin tahmini 125.000 bin tl aralığında olacağı söyleniyor.

Skoda Karoq 1.0 Tsi fiyatının ise 95 bin ile 100 bin lira arasında olduğu duyumlarımız arasında.

Skoda Karoq 1.5 Tsi modelinin fiyatı konusunda 110 ila 115 bin tl arasında olacağı söylenmekte.

Resmi olarak şuan için açıklanan bir liste olmadığı için bu rakamların kesinleşmiş ve resmi rakamlar olmadığını bir kere daha altını çizerek belirtiyoruz.

Ancak açıklanacak olan rakamların bu rakamlardan çokça farklı olmayacağı üç aşşağı beş yukarı bu fiyat bandında satışının olacağını tahmin etmekteyiz. Karoq fiyat listesinin resmi olarak açıklandığı gün güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Alt taraftaki linkten Skoda Karoq yakıt tüketimi ve tüm teknik özellikleri konusunda geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

2018 Skoda Karoq Fiyat Listesi, Yakıt Tüketimi, Özellikleri

Skoda Karoq Test Sürüşü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ