Gates PowerGrip Triger Kayışı Ne Malı?

  • 16 Eylül 2017
  • 481 kez görüntülendi.
Gates PowerGrip Triger Kayışı Ne Malı?

Triger kayışı denilince neredeyse hepimizin aklına gelen ilk firmalardan birisi olan Gates marka kayış ne malı? Nasıl bir firmadır? Kullanıcı yorumları nedir? İşte tüm bu soruların cevapları yazımızda.

Gates kayış ne malı

Dünya devi Gates markası Amerikan malıdır firmanın merkezi ise Denver’da bulunuyor. Bu markanın çıkardığı triger seti tabir yerinde ise triger kayışları piyasada satılan tüm otomobiller ile kusursuz entegre olduğu ve sorunsuz çalıştığı için Türkiye’de en çok tercih edilen markaların başında gelmekte. Gates markası ürettiği PowerGrip triger kayışı en önemli 3 ana unsura karşı çok dayanıklı. Bu 3 temel etken Nem, Sıcaklık ve aşınmaya karşı çok dayanıklı, güçlendirilmiş kauçuk bileşikler bu 3 temel faktörden kayışlarını korumakta ve dayanıklılığını arttırmakta.

Firma otomotiv sektöründe ilklere imza atan köklü, güvenilir bir  firma. Tasarladığı V kayışı ile dünyanın en büyük V kayışı imalatının kendi çatıları altında olduğunu söylemekteler. Otomotiv sektörü üzerinde üretim ve pazarlama yapmaya devam eden firma yaptığı atılımlar ile adında çokça söz ettirmeyi başarmakta.

V-kayışı kiti, esnek kaplin, gergiler, tek yönlü alternatif kasnaklar , radyatör, hortum, bağlayıcılar, termostatlar, esnek havalandırma kanalı buz çözücü hortumlar gibi ürünleri bünyesinde barındıran firma yaptıkları ile adından çokça söz ettiriyor.

İnşallah bu yazımızda sizlere Gates kayış ne malı olduğunu, firma hakkında kafanızdaki soru işaretlerine cevap verebilmişizdir.

Sizde lütfen Gates firmasının triger seti, radyatör gibi ürünleri hakkında fikir, düşünce ve kullanıcı yorumlarını sitemizin altındaki yorum panelinden bizlere yorum olarak iletirseniz bizlerde görüşlerinizden yararlanmış olacağız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ