Güncel Otomobil Kampanyaları

  • 21 Ocak 2018
  • 112 kez görüntülendi.
Güncel Otomobil Kampanyaları

Araba almanın tam zamanı. Bugün yazacağımız bu yazı araba alacakları ilgilendiriyor. Aman diyelim eş, dost akraba, yakınlarınız bu yazıyı okumadan araba almaya niyetlenirler ise önce bu yazıyı okusunlar.

Güncel otomobil kampanyaları ile şimdi araba almanın tam sırası. 2018 yılına girmiş olmanın sevincini yaşıyor iken bir yandan da otomobil firmalarından gelen zam haberleri ile moralimiz bozulmuyor değil. 2018 yılı maalesef bizi son derece yükselen otomobil fiyatlarına gelen zamlar ile bizi karşıladı. Bu zamlar vatandaşı bir nebze olsun korkutmuş olsa bile 2017 yılından bayilerin elinde kalan araçlar için ise bu iş fırsata dönüşmüş durumda. Bayilerin ellerinde kalan 2017 yılı araçlar bir hayli fazla. Ve bu durum bayilerin işine gelmemekte. Araçların her gün bayide yatması demek kendilerine ikinci bir masraf aynı zamanda külfet. Araçların 2018 yıllı modellerinden tek farkı ruhsat’da yazan 2018 ibaresinden başka hiç bir şey değil.

Şuan itibari ile Audi, Mercedes, Bmw gibi büyük firmaların dahi ellerinde kalan geçtiğimiz yılın araçlarını şuan almaya kalkarsanız en kötü 10 bin ile 20 bin tl arasında fiyat farkı sizleri bekliyor olacak. Buda aile ekonomisine ciddi bir katkı sunacağından kimsenin şüphesi yok. O zaman siz değerli takipçilerimizi şimdi Güncel otomobil kampanyalarının yer aldığı kategorimize girmenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca araba almak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Bayiler her geçen gün ellerindeki araçları bitirmek için maliyetine hatta çoğu zaman bin iki bin lira zararına araç satıyorlar. Kısaca söylemek gerekir ise son on beş, yirmi gün daha araba almak için vaktiniz var. Fakat 1 ay sonra istediğiniz arabayı bulmakta zorluk çekebilirsiniz.

Bundan sonraki yazımızda sizlere 0 faizli araba kampanyalarından bahsedeceğiz. Bizi takip edin.

0 Faizli Otomobil Kampanyaları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ