Skoda Karoq Test Sürüşü

  • 09 Ocak 2018
  • 1.620 kez görüntülendi.
Skoda Karoq Test Sürüşü
Skoda Karoq İnceleme

Skoda Karoq İnceleme

Herkesin yakından takip ettiği ve merakla beklediği Skoda Karoq Test sürüşü ile ilk defa karşınızda. Bugün sitemizde en çok okunan ve aranılan konularına göz attığımda Skoda markasına ait Karoq modelinin sitemizde bugüne kadar aranılan, bakılan konusu olduğunu görünce aslında çok şaşırmadım. Karoq İnceleme konusunu yazmış birisi olarak söylemeliyim bu aracın tanıtımını testini yaparken bu arabaya hayran kaldım. Tabi en önemlisi ise günümüz şartlarında en önemli rakipleri olan Tiguan, Ateca gibi önemli rakiplerinden bir gömlek üstün gördüğüm özelliklerini yazarken acaba bende bu araba satışa çıktığı zaman alsam mı sorusunu dahi kendi kendime sordum. Geniş ve ferah iç hacim, ekonomik motor seçenekleri ve en önemlisi bizim duyumlarımıza göre inceleme konusunda verdiğimiz Skoda Karoq Fiyatı ile bizi kendine büyülemeyi başardı. Hal durum böyle olunca çok zevkli bir otomobil test videosu olmuş oldu.

Şimdi bugün sizlere Youtube üzerinden derlemiş olduğumuz Skoda Karoq Test sürüşleri ve incelemelerine dair videoları paylaşacağız. Bu videolar sizlere bu araç hakkında daha detaylı bilgi sahibi olma fırsatı yakalayacaksınız.

İlk video’da  özellikle Ankara, Erzurum, Ağrı gibi kış şartlarının zorlu yaşandığı bölgelerde daha çok işinize yarayacak olan Skoda Karoq 4×4 modu sayesinde yoğun kar kış standartlarında arabanın yere tutunma özelliklerinin sergilendiği bir video sizi bekliyor.


Bu video ise Karoq 1.5 TSİ 0-100 hızlanma videosu sizi bekliyor.

En iyisini sona sakladığım değerli takipçiler. Şimdi izleyeceğiniz görüntüler sizi sizden alabilir. Hatta kalp atış hızınızı iki katına çıkartabilir. Çok üstün derecede viraj tutunma kabiliyeti olan bu araç virajlara adeta bir sedan otomobil havasında giriyor buyrun sizleri baş başa bırakıyoruz.

Buda bonus yeni geldi. Aracın harika şekilde yere tutunuşu var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ