Yeni Volkswagen Crafter Fiyat Listesi, Yakıt Tüketimi, Özellikleri

  • 17 Nisan 2018
  • 15 kez görüntülendi.
Yeni Volkswagen Crafter Fiyat Listesi, Yakıt Tüketimi, Özellikleri

Yeni Volkswagen Crafter Türkiye’de

Volkswagen’in büyük sınıf ve hafif ticari araç temsilcisi Crafter, her özelliği ile yenileniş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Daha önceki versiyonuna göre çok fazla gelişmişlik gösteren ve tekrardan tasarımı yapılan modelin konfor, teknoloji, güvenlik ve iç ile dış tasarımındaki yeniliklerle, iyi olanaklar sunuyor. Standartlarını her anlamada yükselten yeni Crafter, artık ülkemizde de satışları başladı. %100 Volkswagen donanımlarına sahip olan Crafter, alanının en güçlü motoru, güvenlik donanımları, düşük yakıt tüketimi ile ticaret dünyasının ihtiyaçlarına ışık tutuyor. Değişik müşteri gruplarının talep ve ihtiyaçlarına göre tasarımı yapılan yeni Crafter’ın gelişmiş teknolojileri sayesinde sınıfında çoğu özellikleri ilk defa tanıtıyor. Yeni Crafter, 2017 senesinin Uluslararası Ticari Aracı ödülünün de sahibi oldu. Ülkemizde sınıfında ilk olan 4MOTION 4 tekerlekten çekiş sistemi sayesinde, arazi ve yol koşullarında rahatlık sağlamaktadır.

 

Sınıfının En Güçlü Motoru

Yeni Crafter Panel Van, 2,0 litre hacimli turbo dizel 140 ve 177 PS gücünde 2 çeşit motor alternatifi ile satışa çıktı. Volkswagen’in geliştirdiği 2 litre TDI motor, yeni Crafter’la beraber ticari araç ihtiyaçlarına özel olarak tasarımı yapıldı. Bunlar dayanıklı ve uzun ömürlü motor olarak biliniyor. Motoru 140PS güç üretiyor ve 100 km’de ortalama olarak 7,5 litre yakıt tüketiyor. Turbo dizel motoru ise, 177 PS gücünde 100 km’de 7,9 litre yakıt tüketiyor.

 

Volkswagen Crafter Yakıt Tüketimi ve Fiyatları

Yeni Crafter, geliştirilmiş olan yeni teknolojileri sayesinde düşük kullanım maliyetleri sunmaktadır. En yüksek ikinci el değeri, az yakıt tüketimi ile düşük bakım maliyetleri kullanıcıları için uygun bir ticari araç olma niteliğindedir. Alanında sadece, Yeni Crafter tarafından sunulan 8 ileri otomatik vites alternatifi, yakıt tüketimini azaltan kusursuz ve sarsıntısız vites geçişi ile karşımıza çıkıyor.

Crafter’ın sürüş özelliklerine göre tasarımı yapılan 8 ileri otomatik şanzıman, kesintisiz vites geçişleri ve konforlu az yakıt tüketiyor. Önden çekişli, arkadan itişli, sarsıntısız sürüş keyfi ve yük taşımaya uygun olması şehir içi kullanımda çok tercih ediliyor. Özellikle ambulanslar için kullanıma uygun bir araçtır.

Yeni Crafter, yenilenen dış tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. LED farlar sayesinde, ışığın yoğun olduğu yerlerde aracın kolayca fark edilmesini sağlıyor. Böylece yol güvenliğini de arttırmış oluyor ve aerodinamik yapısı sayesinde düşük yakıt tüketimine olanak tanıyor. 100 km de yaklaşık olarak 1 litre daha az yakıt harcıyor.

Servotronik direksiyonu ile Yeni Crafter, şehir içinde daha kolay bir şekilde manevra yaparak rahat kullanım, park etmede avantaj sağlamaktadır. Direksiyonun düşük hızlarda yumuşayarak kolay sürüş sağlaması ya da yüksek hızlarda sertleşmesi güvenli yolculuk yapmanızı sağlıyor. Yeni Crafter, ileri teknoloji ve güvenlik donanımları sayesinde, kaza risklerini algılamaya yönelik son teknolojiye sahiptir. Böylece kaza risklerini azaltmada fayda sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ