Yeni Volkswagen Jetta 2018 Ne Zaman Gelecek, Yeni Jetta 2018 Fiyatları

  • 08 Aralık 2017
  • 2.245 kez görüntülendi.
Yeni Volkswagen Jetta 2018 Ne Zaman Gelecek, Yeni Jetta 2018 Fiyatları
Avrupa pazarının en çok tercih edilen otomobilerinden biri olan Volkswagen Jetta yeni yüzü ile 2018 yılında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Kısa bir süre önce bir makyaj operasyonu geçiren Jetta yeni yıl ile birlikte bambaşka bir tasarımı ve farklı dili ile karşımıza çıkacak. Daha önce kamuflajlı olarak karşımıza çıkan ve çok bir şey anlaşılmayan modelin yeni yüzü yeni tasarımı tam olarak netleşmiş durumda.
2018 Volkswagen Jetta kamuflajsız olarak ilk kez bu kadar net görüntülendi. Meksikalı bir internet sitesi Autologia tarafından ilk olarak internete sevis edilen bu otomobilin ilk olarak biz siz değerli takipçilerimizle paylaşıyoruz. Ayrıca Yeni Jetta ne zaman geleceği herkes tarafından sorulan soruların başında geliyor.
Bu araba testimizde çok fazla detaya giremesek dahi olabildiğince arabanın kasasını değerlendirmeye çalışacağız. Arabanın iç kısmı hakkında çok fazla değerlendirme yapamayacağımızı üzülerek belirtmemiz gerekiyor. Çünkü iç tasarımı konusunda ne yazık ki hiç bir bilgi, görsel ve açıklama yok.
Yeni Jetta Fiyatı

Yeni Jetta 2018 Fiyatları

Görüntülerde edindiğimiz bilgilere göre Mevcut Jetta’ya oranla daha köşeli, sert ve yakışıklı bir tasarıma sahip olduğu aşikar. Yeni nesil 2018 Jetta biraz daha şişmanlamış ve büyümüşe benziyor. Aracın ön kısmını ele aldığımızda ise Volkswagen markalarından alışmış olduğumuz ön panjur ızgara bir hayli şişmanlamış durumda. Ön kısımda göze çarpan ilk detay ızgarası ve yeni tasarlanan led far grupları oluyor. Jetta’nın arka kısmına geçtiğimiz zaman ise bizi bir Audi A4 modeli karşılıyor. Neredeyse A4 modelinde kullanılan arka stop falarının aynısı kullanılmışa benziyor. Audi’ye bu kadar benzerliği ile ön plana çıkan Yeni Jetta’nın Türkiye’ye hangi zaman gireceğini tam olarak netlik kazanmamış olsa bile bu araba ülkemizde çokça satacağa benziyor.
2018 Yeni Jetta yeni görüntüsü ile otomobil seveler tarafından tam not almış durumda. Daha kalıplı ve sert bir görünüme kavuşan aracın eski yüzünden eser kalmamış. Ayrıca arabanın boyutlarının bariz farkla büyüdüğünü daha geniş bir aks mesafesinin olduğu çıplak gözle bakarak anlamak gayet kolay. Motor seçenekleri konusunda henüz net bir bilgi yok fakat tahminlerimiz yeni nesil 1.0 TSİ ve 1.6 TDİ motor seçeneklerinin olacağı kesin gözü ile bakılıyor.

2018 Yeni Jetta Fiyatları Ne Olacak?

Jetta Ne Zaman Değişecek

2018 Yeni Jetta

2018 Volkswagen Jetta Fiyat listesi konusunda elimize henüz ulaşmış net bir bilgi yok. Fakat Golf modelinin 120 bin tl dayanan fiyatı ile Yeni Jetta Fiyat konusunda 120 bin TL’den başlayacağını kestirmek zor değil. 2018 Jetta fiyatının bu aralıkta olacağını düşünüyoruz. Fiyat aralığının seğmentinde norminal bir değere sahip olduğunu ve yüksek marka değerinin bu araba ile bütünleşeceği konusunda editörlerimiz hem fikir olmuş durumda.

 2018 YENİ JETTA NE ZAMAN GELECEK?

Herkesin bu soruyu sorduğunu biliyorum fakat Yeni Jetta’nın Kasım ayı içerisinde bir fuarda tanıtıldığını 2018 yılı içerisinde ülkemize giriş yapacağını iyi biliyoruz. Yeni Jetta 2018 ne zaman geleceği konusunda net tarih olmasa bile bizim tahminlerimiz Mart-Nisan ayı aralığında olacağını yönünde.

2018 Volkswagen Passat Fiyat Listesi, Özellikleri, Yakıt Tüketimi

2018 Volkswagen T-Roc Fiyat Listesi, Yakıt Tüketimi, Özellikleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ